Блог статистикасы
195
Жазбалар
4924
Өтініштер
194979
Келушілер
Облыстық Басқармалар
(жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын)
Областные управления и департаменты
(финансируемые из республиканского бюджета)

Сайлау


 

 Шолақашы ауылдық округі  әкімінің лауазымына кандидаттарды қарау жөнінде Қарасу ауданының әкімімен жергілікті қоғамдастықтың жиналысымен келісу өткізу

КЕСТЕСІ

 

Ауылдар, ауылдық округтер атауы

Кеңестерді өткізу орны

Күні

Уақыты

Шолақашы  ауылы

Ауылдық мәдениет үйінің ғимаратында

8 қараша

2019 жыл

15.00


Қарасу ауданы Шолақашы ауылдық округі әкімінің сайлауын 2019 жылғы 10 желтоқсанға тағайындау туралы



«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 13-бабына сәйкес аудандық сайлау комиссиясының құрамын жариялаймыз

 

Қарасу аудандық сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан жері: Қарасу а., А.Исақов к-сі 73, аудан әкімі аппаратының ғимараты, т.21256

Төрайым – Төлегенова Разиха Мертнайқызы

Төрайымның орынбасары – Едігенов Айдос Дүйсембіұлы;

Хатшы – Рогозик Юлия Николаевна;

Комиссия мүшелері:  Базарбаева Ботагөз Жанатқызы, Иванова Наталья Владимировна, Қазиев Асхат Архатұлы,   Шенберг Светлана Ивановна.

                  Аудандық сайлау

комиссияның төрайымы                                                            Р. Төлегенова

 







Қарасу ауданының учаскелік сайлау комиссияларының хабарламасы

 

            Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 38-бабы 2-тармағына сәйкес «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» учаскелік сайлау комиссиялары сайлаушыларды Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауына,                     2019 жылғы 9 маусымда сағат 7.00-ден 20.00-ге дейін  сайлау учаскелерінің мекенжайлары бойынша өткізілетін сайлауға дауыс беруге  шақырады.

№ 477 сайлау учаскесі– Жамбыл ауылы, Школьный тұйық 5 көшесі, Жамбыл негізгі мектебінің ғимараты, т.26299.

№ 478 сайлау учаскесі – Түнтуір ауылы, Набережная 4 көшесі, Көшеновтың жеке үйі, т.26015.

№ 479 сайлау учаскесі - Павлов ауылы, Павлов 20 көшесі, Павлов ауылдық мәдениет үйінің ғимараты,т.26137.

№ 480 сайлау учаскесі  – Комсомольское ауылы, Ленинская 17 көшесі,  Ильичев орта мектебінің ғимараты,т.26660.

№ 482 сайлау учаскесі– Жұмағұл ауылы, Чкалов 7  көшесі, Жұмағұл бастауыш мектебінің ғимараты, т.27351.

№ 483 сайлау учаскесі – Жалғысқан ауылы, Павлов 22 көшесі, Жалғысқан орта мектебінің ғимараты,т.91520.

№ 484 сайлау учаскесі– Майское ауылы, Школьная 5 көшесі, Қоныспаеваның жеке үйі, т.26016.

№ 485 сайлау учаскесі   – Новоселов ауылы, Трудовая көшесі, Новоселов орта мектебінің ғимараты,т.26658.

№ 486 сайлау учаскесі– Новопавлов ауылы, Садовая 1 көшесі, «Ключевое» ЖШС орталық кеңсесінің ғимараты ,т.99621.

№ 487 сайлау учаскесі – Ленин ауылы, Школьная 1 көшесі,  Ленин орта мектебінің ғимараты,т.26013.

№  488 сайлау учаскесі  – Белозер ауылы, Центральная 7 көшесі,  Белозер ауылдық клубының ғимараты, т.26023.

№ 489 сайлау учаскесі– Зеленовка ауылы, Зеленая  33   көшесі, Зеленов ауылдық клубының  ғимараты, т.26022.

№ 490 сайлау учаскесі – Маршанов ауылы, Маршановская 1 көшесі, «Бирлик Омир» кеңсесінің ғимараты, т.26028.

№ 491 сайлау учаскесі – Тучковка ауылы, Мирная 2  көшесі, Анапиннің  жеке тұрғын үйі, т. 26026.

№ 492 сайлау учаскесі – Черняевка ауылы, Коненко 31 көшесі, Черняевка ауылдық клубының  ғимараты, т.26027.

№ 493 сайлау учаскесі   – Степное ауылы, Свердлов 3 көшесі, Степной негізгі мектебінің ғимараты, т.28673.

№ 494 сайлау учаскесі   – Люблинка ауылы, Октябрьская 38 көшесі, «Люблинка» ЖШС кеңсесінің ғимараты,т.96372.

№ 496 сайлау учаскесі– Корниловка ауылы, Дорожная 20 көшесі,  Корнилов ауылдық мәдениет үйінің ғимараты,т.26216.

№ 498 сайлау учаскесі – Симферополь ауылы, Центральная 7  көшесі, ауылдық клуб ғимараты, т.27328.

№ 499 сайлау учаскесі  – Амангелді ауылы, Целинная 32 көшесі, Амангелді ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, т.27768.

            № 500 сайлау учаскесі – Қойбағар ауылы, Элеваторная 12 көшесі, Станционный  орта мектебінің ғимараты, т.26033.

№ 501 сайлау учаскесі – Целинное ауылы, Мира  4  көшесі, Целинный орта мектебінің ғимараты, т. 98168.

№ 502 сайлау учаскесі   – Қарамырза ауылы, Центральная 12  көшесі, Қарамырза ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, т.97516.

№ 503 сайлау учаскесі  – Кошевое ауылы,  Набережная 1 көшесі, Кошев негізгі мектебінің ғимараты, т.28013.

№ 505 сайлау учаскесі  – Герцено ауылы,  Пушкин 2  көшесі, Герцен негізгі мектебінің ғимараты, т. 28801.

№ 506 сайлау учаскесі  – Братское ауылы, Новая 1 көшесі, медициналық пункт ғимараты, т.50008.

№ 507 сайлау учаскесі  – Ушаково ауылы, Ленин 19 көшесі, Ушаков орта мектебінің ғимараты, т.50347.

№ 508 сайлау учаскесі -  Заря ауылы, Ленин 26  көшесі, Заря бастауыш мектебінің ғимараты, т.50393.

№ 509 сайлау учаскесі  – Панфилово ауылы, Мира 17 көшесі,  Панфилов бастауыш мектебінің ғимараты, т.50447.

№ 510 сайлау учаскесі  – Жекекөл ауылы, Ленин 1 көшесі, Жекекөл бастауыш мектебінің ғимараты, т.50073.

№ 511 сайлау учаскесі  – Теректі ауылы, Целинная 2 көшесі, Теректі негізгі мектебінің ғимараты, т.50052.

№ 513 сайлау учаскесі  - Октябрьское ауылы, Парковая 4 көшесі, Балалар мен жасөспірімдер шығармашылық үйінің ғимараты,т.91534.

№ 514 сайлау учаскесі  – Шолақашы ауылы, Ковыльная 1 көшесі,  Шолақашы орта мектебінің ғимараты, т.93747.

№ 515 сайлау учаскесі   – Жаныспай ауылы, Титов 4 көшесі, Жаныспай  негізгі мектебінің ғимараты,т.28033.

№ 516 сайлау учаскесі  – Прогресс ауылы, Школьная 1 көшесі, Прогресс негізгі мектебінің ғимараты, т. 28186.

№ 517 сайлау учаскесі   – Железнодорожное ауылы, Воронежская 16 көшесі, Железнодорожное ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, т. 92765.

№ 518 сайлау учаскесі   – Айдарлы ауылы, Советская 16 көшесі, Айдарлы  орта мектебінің ғимараты, т.28993.

№ 519 сайлау учаскесі   – Дружба ауылы, Школьная 7 көшесі, Дружба  бастауыш мектебінің ғимараты,т.28713.

№ 520 сайлау учаскесі   – Қарасу ауылы, А. Исақов 86  көшесі, мемлекеттік тілде оқытатын Қарасу негізгі мектеп ғимараты, т.21437.

№ 522 сайлау учаскесі  – Қарасу ауылы, А. Исақов 64 көшесі, «Достық» аудандық мәдениет үйінің ғимараты, т.21902.

№ 523 сайлау учаскесі  – Восток ауылы, Гагарина 6 көшесі, Восток» мәдени-спорт орталығының ғимараты, т.26025.

Еске саламыз, сайлауға барғанда жеке басын куәландыратын құжат болуы қажет. Жеке басын куәландыратын құжаттар: жеке куәлік, уақытша жеке куәлік, Қазақстан Республикасы азаматының паспорты, сондай-ақ әскерге шақыру бойынша әскери қызмет өткеретін әскери қызметшілерге арналған әскери билет.

____________




Өзара әрекеттесу алгоритмі сайлау учаскелері мен Халыққа қызмет көрсету орталықтарының




Кандидаттардың кездесулерін өткізу үшін үй-жайлар

(келісім-шарттық негізде)

№ п/п

Елді мекеннің атаулары

Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар

1.

Айдарлы ауылы

Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Айдарлы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

2.

Амангелді ауылы

"Қорғау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мәдениет үйінің ғимаратында

3.

Восток ауылы

Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Қараман орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, "Караман К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің конференц-залы

4.

Жалғызхан ауылы

Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жалғысқан орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

5.

Жамбыл ауылы

Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жамбыл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

6.

Железнодорожное ауылы

"Железнодорожное-АМФ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мәдениет үйінің ғимаратында

7.

Комсомольское ауылы

Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Ильичев орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

8.

Қарамырза ауылы

"Рамазан-Карасу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің клубының ғимаратында

9.

Қарасу ауылы

"Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Қарасу аудандық балалар өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық казыналық кәсіпорыны ғимаратында

10.

Қойбағар ауылы

"Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Станционная орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

11.

Ленино ауылы

Ленин мәдениет үйінің ғимаратында

12.

Люблинка ауылы

Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Люблин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

13.

Новопавловка ауылы

"Ключевое" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратында

14.

Новоселовка ауылы

Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Новоселов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

15.

Октябрьское ауылы

Қарасу ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қарасу орталықтандырылған кітапханалық жүйесі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

16.

Павловское ауылы

Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Павлов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

17.

Ушаково ауылы

Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Ушаков негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

18.

Целинное ауылы

Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Целинный орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

19.

Шалғышы ауылы

Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Шолақашы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

 





Қарасу аудандық сайлау комиссияның

хабары

            2019 жылғы 26 сәуірде Қарасу аудандық мәслихаты депутаттар-таңдаушылардың   отырысында   Қарасу   ауданының  Новопавлов ауылы  әкімі  4 жылға жасырын дауыс берумен сайланды.

            Қарасу аудандық сайлау комиссиясы сайлаудың анықталған қорытындылары және сайланған әкімді сайлау туралы мағлұматты хабарлайды.

            Таңдаушылардың барлығы – 13.

            Таңдаушылардың   отырысында   қатысқандардың  9-дан  дауыс  беруде                           9 қатысты.

            Әкімінің 1 сайланатын лауазымдарына 2 кандидат дауысқа түсті.

Новопавлов ауылы   әкіміне  кандидаттар үшін мынадай дауыс саны берілді:

            Едігенов Марат Дүйсекейұлы  - 8,  Қанапин Нұржан Нариманжанұлы  - 1.

Жарамсыз бюллетендер - 0.

Новопавлов ауылы әкімі болып сайланды және тіркелді Едігенов Марат Дүйсекейұлы, 1981 жылы туған, уақытша жұмыс істемейтін, қазақ,  Қарасу ауданы  Восток  ауылында тұрады.

               Қарасу аудандық сайлау

комиссиясының төрайымы                                                       Р. Төлегенова





Қарасу ауданы әкімінің және аудандық сайлау комиссиясының хабарламасы

 

            Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын 2019 жылғы 9 маусымға тағайындауға байланысты және «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабының 5-тармағына сәйкес Қарасу ауданының аумағында құрылған сайлау учаскелерінің шекаралары туралы сайлаушыларды хабардар етемін:

Сайлау учаскелерінің шекаралары

№ 477 сайлау учаскесі

Жамбыл ауылының шекарасында

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Жамбыл а., Школьный тұйық көшесі, 5 Жамбыл негізгі мектебінің ғимараты,т.26299

№ 478 сайлау учаскесі

Түнтуір ауылының шекарасында

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Түнтуір а., Набережная 4 көшесі, Көшеновтың жеке үйі.

№ 479 сайлау учаскесі

Павлов ауылының шекарасында

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Павлов а.,  Павлов көшесі, 20 Павлов ауылдық мәдениет үйінің ғимараты,т.26141

№ 480 сайлау учаскесі

Комсомольское ауылының шекарасында

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Комсомольское а, Ленинская көшесі, 14  Ильичев орта мектебінің ғимараты,т.26972

№ 482 сайлау учаскесі

Жұмағұл ауылының шекарасында

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Жұмағұл а., Чкалов көшесі, 7 Жұмағұл бастауыш мектебінің ғимараты, т.27351

№ 483 сайлау учаскесі

Жалғысқан ауылының шекарасында

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Жалғысқан а., Павлов көшесі, 22 Жалғысқан орта мектебінің ғимараты,т.91520

№ 484 сайлау учаскесі

Майское ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Майское а., Школьная көшесі, 5 Қоныспаеваның жеке үйі.

№ 485 сайлау учаскесі

Новоселов ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Новоселов а., Трудовая көшесі, 1 Новоселов орта мектебінің ғимараты,т.26683

№ 486 сайлау учаскесі

Новопавлов ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Новопавлов а., Садовая көшесі, 1 «Ключевое» ЖШС орталық кеңсесінің ғимараты ,т.99621

№ 487 сайлау учаскесі

Ленин ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Ленин а., Школьная көшесі, 1  Ленин орта мектебінің ғимараты,т.95727

№  488 сайлау учаскесі

Белозер ауылының шекарасында  

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Белозер а., Белозер ауылдық клубының ғимараты

№ 489 сайлау учаскесі

Зеленовка ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Зеленовка а.,Зеленая 33 көшесі,  Зеленов ауылдық клубының  ғимараты

№ 490 сайлау учаскесі

Маршанов ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Маршанов а., Маршановская 1 көшесі, «Бирлик Омир» кеңсесінің ғимараты

№ 491 сайлау учаскесі

Тучковка ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Тучковка а., Мирная 1 көшесі, Анапиннің  жеке тұрғын үйі.

№ 492 сайлау учаскесі

Черняевка ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Черняевка а., Коненко 31 көшесі, Черняевка ауылдық клубының  ғимараты

№ 493 сайлау учаскесі

Степное ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Степное а., Свердлов көшесі, 3 Степной негізгі мектебінің ғимараты,т.28673

№ 494 сайлау учаскесі

Люблинка ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Люблинка а., Октябрьская көшесі, 38 «Люблинка» ЖШС кеңсесінің ғимараты,т.96372

№ 496 сайлау учаскесі

Корниловка ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Корниловка а., Дорожная көшесі, 20  Корнилов ауылдық мәдениет үйінің ғимараты,т.27214

№ 498 сайлау учаскесі

Симферополь ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Симферополь а., Центральная көшесі, 7 ауылдық клуб ғимараты

№ 499 сайлау учаскесі

Амангелді ауылының шекарасында

            Дауыс беруге арналған учаскенің орналасқан жері – Амангелді ауылы, Целинная 32 көшесі , Амангелді ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, т.27814.

№ 500 сайлау учаскесі

Қойбағар ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Қойбағар а., Элеваторная көшесі, 12 Станционный  орта мектебінің ғимараты, т.99221

№ 501 сайлау учаскесі

Целинный ауылдық округі Целинное  ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Целинное а., Мира көшесі, 1 Целинный орта мектебінің ғимараты. 98168

№ 502 сайлау учаскесі

Қарамырза ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Қарамырза а., Центральная 12  көшесі, Қарамырза ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, т.97592

№ 503 сайлау учаскесі

Кошевое ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Кошевое а., Набережная 1 көшесі, Кошев негізгі мектебінің ғимараты, т.96648.

№ 505 сайлау учаскесі

Герцено ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Герцено а., Пушкин көшесі, 2 Герцен негізгі мектебінің ғимараты, т. 28866

№ 506 сайлау учаскесі

Братское ауылының шекарасында

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Братское а., Новая көшесі, 1, медициналық пункт ғимараты, т.50096.

№ 507 сайлау учаскесі

Ушаково ауылының шекарасында

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Ушаково а., Ленин көшесі, 19 Ушаков орта мектебінің ғимараты, т.50347

 № 508 сайлау учаскесі

Заря ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Заря а., Ленин көшесі, 26 Заря бастауыш мектебінің ғимараты, т.50393

№ 509 сайлау учаскесі

Панфилов ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Панфилово а., Мира көшесі, 17 Панфилов бастауыш мектебінің ғимараты, т.50447

№ 510 сайлау учаскесі

Жекекөл ауылының шекарасында    

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Жекекөл а., Ленин көшесі, 1 Жекекөл бастауыш мектебінің ғимараты, т.50073

            № 511 сайлау учаскесі

Теректі ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Теректі а., Центральная көшесі, 2 Теректі негізгі мектебінің ғимараты, т.50052

            № 513 сайлау учаскесі

Октябрьское ауылының шекарасында

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  -Октябрьское а., Парковая көшесі, 4, Балалар мен жасөспірімдер шығармашылық үйінің ғимараты,т.91534

№ 514 сайлау учаскесі

            Шолақашы ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Шолақашы а., Ковыльная көшесі, 1  Шолақашы орта мектебінің ғимараты, т.93474

             № 515 сайлау учаскесі

            Жаныспай ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Жаныспай а., Титов көшесі, 4 Жаныспай  негізгі мектебінің ғимараты,т.28307

             № 516 сайлау учаскесі

            Прогресс ауылының шекарасында   

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Прогресс а., Школьная көшесі, 1 Прогресс негізгі мектебінің ғимараты

            № 517 сайлау учаскесі

            Железнодорожное ауылының шекарасында   

            Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Железнодорожное а., Воронежская көшесі, 16 , Железнодорожное ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

            № 518 сайлау учаскесі

            Айдарлы ауылының шекарасында   

            Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Айдарлы а., Советская көшесі, 16 Айдарлы  орта мектебінің ғимараты, т.28993

            № 519 сайлау учаскесі

            Дружба ауылының шекарасында   

            Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Дружба а., Школьная көшесі, 7 Дружба  бастауыш мектебінің ғимараты,т.28713

            № 520 сайлау учаскесі

            Қарасу ауылы көшелерінің шекарасында:

            А. Исақов №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8А, 10, 11, 11А, 12, 14, 17, 20, 22, 23, 25, 28, 35, 36, 38, 39, 43, 46, 48, 48А, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 93А, 94, 96, 97, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 108, 109, 110, 110А, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 135, 136, 137, 139, 140, 142;

            Т. Рамазанов №1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,  30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 43, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 63, 70, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126,128;

            Н. Сәндібеков  №1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 36, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82;

            Больничная №1, 2, 3;

Набережная №1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48;           Школьный тұйық көшесі №6;

            Детский тұйық көшесі №1, 3;

            Майский тұйық көшесі №34;

            Торговый тұйық көшесі  №6, 7, 9.

            Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Қарасу а., А. Исақов көшесі, 86 мемлекеттік тілде оқытатын Қарасу негізгі мектеп ғимараты,т.21437

№ 522 сайлау учаскесі

            Қарасу ауылы көшелерінің шекарасында:

            Автомобилистов №1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 28,34;            

А. Анищенко №2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23,24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 67, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 91, 92, 93, 94, 95А, 96,  97.

Комсомольская №1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 22, 23, 27, 27А, 28, 29, 31, 31А, 32, 33, 34, 36, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 63, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 103, 106, 111.

Пролетарская №3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 22, 24, 27, 29, 33, 34, 35, 46, 48, 53, 56, 61, 71, 75, 76, 77, 79, 90, 92, 94.

Рабочая №1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16,18.

Привокзальная  №1,2,4.

Мирная №1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,  26, 28А, 32, 34.

Строительная №2, 4, 6, 9, 10, 12, 14, 15,16.

Дорожников №1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.

Калинин  №2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16,16А, 18,21,23, 24,25, 26,27,28,29,31.

В. Набережная №1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 20, 21, 22;

В. Комсомольская №6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18.

В. Советская №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.

Восточная №6, 8;

Химиков №1.

            Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Қарасу а.,  А. Исақов көшесі, 64 «Достық» аудандық мәдениет үйінің ғимараты ,т.21902

№ 523 сайлау учаскесі

Восток ауылының шекарасында.

Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері  – Восток а., Гагарина көшесі, 6 Восток» мәдени-спорт орталығының ғимаратыт.93448

            

Қарасу ауданының әкімі                                        В.Ионенко

           

 

 

 

 

 

 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңы 13-бабының 4-тармағына, 17-бабының 2-тармағына сәйкес сайлау комиссияларының құрамын, олардың орналасқан жерін жария етеміз:

 

                                      Қарасу аудандық сайлау комиссиясы

         орналасқан жері:   Карасу ауданы, А.Исақов 73 көшесі, Қарасу ауданы әкімі аппаратының ғимараты, т.21256.

Комиссия төрайымы - Төлегенова Рәзиха Мертнайқызы;

төрайымның орынбасары - Едігенов Айдос Дүйсембыұлы;

хатшы - Юлия Николаевна Рогозик;

комиссия мүшелері: Базарбаева Ботагөз Жанатқызы, Иванова Наталья Владимировна, Қазиев, Асхат Архатұлы, , Шенберг Светлана Ивановна.

 

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 477 сайлау учаскесі

         орналасқан жері: Жамбыл ауылы, Школьный тұйық  5 көшесі,Жамбыл негізгі мектебінің ғимараты, т.26299.

Комиссия төрайымы - Ирина Александровна Гордеева;

төрайымның орынбасары - Алексей Анатольевич Глазырин;

хатшы -    Светлана Владимировна Жолудева;

комиссия мүшелері: Анна Николаевна Краузе,  Фрида Александровна Матрук.

 

         № 478 сайлау учаскесі

         орналасқан жері:  Тінтуір ауылы, Набережная 4 көшесі,Көшенованың жеке үйі.

         Комиссия төрағасы – Болат Баязитұлы Жақсағұлов;

         төрағаның орынбасары - Ольга Григорьевна Емельянова;

         хатшы – Талғат Ерқасұлы Көшенов;

         комиссия мүшелері: Татьяна Владимировна Песнохорова, Владимир Николаевич Яцуненко.

 

          № 479 сайлау учаскесі

            орналасқан жері:  Павлов ауылы ,  Павлова 20 көшесі, Павлов ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, т.26141.

Комиссия төрайымы - Надежда Владимировна Рыбьякова;

төрайымның орынбасары - Татьяна Ивановна Стрижова;

хатшы - Елена Викторовна Сычева;

комиссия мүшелері: Сания Калыковна Иманбекова, Григорий  Андреевич Каленюк. 

                             

        

  № 480 сайлау учаскесі

орналасқан жері: Комсомольское ауылы, Ленинская 14 көшесі , Ильичев орта мектебінің ғимараты, т. 26972.

         Комиссия төрағасы - Анатолий Владимирович Юдин;

төрағаның орынбасары - Марал Алтынсадқызы Бекмағамбетова;

комиссия хатшысы - Асель Серікқызы Кенбаева;

комиссия мүшелері: Анастасия Викторовна Рубцова, Ольга Анатольевна Стрижова.          

 

          № 482 сайлау учаскесі

орналасқан жері Жұмағұл ауылы , Чкалова 7 көшесі Жұмагұл бастауыш мектебінің ғимараты, т. 27351

Комиссия төрайымы - Лидия Анатольевна Карпович;

төрайымның орынбасары -  Елена Анатольевна Амирова;

хатшы- Эльмира Нұрланқызы Ширяева;

комиссия мүшелері: Валерий Николаевич Валиев, Анатолий Федорович Краузе.       

  

         № 483 сайлау учаскесі

орналасқан жері:  Жалғысқан аулы , Павлова 22 көшесі , Жалғысқан орта мектебінің ғимараты, т. 91520.

Комиссия төрайымы - Ануза Жанакановна Укушпаева;

төрайымның орынбасары - Ирина Сергеевна Лебухова;

хатшы- Лукович  Анна Васильевна;

комиссия мүшелері: Людмила Ивановна Адамидис,  Сандуғаш Қамбарқызы Тасболатова. 

        

         № 484 сайлау учаскесі

         орналасқан жері: Майское ауылы, Школьная 5  көшесі,Қоныспаеваның жеке үйі.

Комиссия төрағасы - Есильбай Ваесович Турлубаев;

төрағаның орынбасары - Лашенова Кульшат Кажкеновна;

хатшы - Салтанат Қажкенқызы Қоныспаева;

комиссия мүшелері: Сергей Александрович Косьев , Надежда Юрьевна Ходакова. 

 

       

 

  № 485 сайлау учаскесі

орналасқан жері:  Новоселов ауылы ,Трудовая 1 көшесі, Новоселов орта мектебінің ғимараты, т. 26683.

Комиссия төрағасы - Амир Сергеевич Токпаев;

төрағаның орынбасары - Надежда Александровна Данник;

хатшы - Людмила Гордеевна Узакпаева;

комиссия мүшелері: Галина Вениаминовна Данник, Елена Сергеевна Кремер.                 

  

          № 486 сайлау учаскесі

орналасқан жері: Новопавлов ауылы, Садовая 1 көшесі, «Ключевое» ЖШС ғимараты, т. 99621.

          Комиссия төрайымы - Арина Ивановна Ращупкина;

          төрайымның орынбасары - Манарбек Қайсарбекұлы Құмаров;

          хатшы - Светлана Константиновна Мухаметзянова;

          комиссия мүшелері: Елена Владимировна Кинжебаева Алмагүл Бағытжанқызы Коржумбаева.         

 

          № 487 сайлау учаскесі

          орналасқан жері Ленино ауылы, Школьная 1 көшесі,Ленин орта мектебінің ғимараты,т.95727

Комиссия төрағасы - Шолпан Балтабайқызы Абылқасымова;

төрағаның орынбасары - Ракима Кабикеновна Байбусова;

хатшы - Алла Клавдиевна Преснакова;

комиссия мүшелері: Илеулова Айнаш Корганбековна, Азамат Базарбекұлы Рахимжанов.

 

         № 488 сайлау учаскесі

орналасқан жері:  Белозёрка ауылы, Центральная 7 көшесі,Белозер ауылдық клубының ғимараты

Комиссия төрағасы - Рамазан Ахметұлы Ахматов;

төрағаның орынбасары - Катпенов Серикжан Атантаевич;

хатшы - Рита Анатольевна Вакуленко;

комиссия мүшелері: Сүіндік Ертазұлы Жауғашев, Елена Александровна Слискова.

 

         № 489 сайлау учаскесі

орналасқан жері:    Зелёнов ауылы , Зеленая 33 көшесі, Зеленов ауылдық клубының ғимараты

Комиссия төрағасы - Александр Юрьевич Яковлев;

төрағаның орынбасары - Ольга Александровна Ананич;

хатшы - Галина Ивановна Сергина;

комиссия мүшелері: Евгений Степанович Горяинов, Георгий Васильевич Яковлев.

 

 

 

        

№ 490 сайлау учаскесі

орналасқан жері:  Маршановка ауылы, Маршановская 1 ауылы ,  «Бирлик-омир» ЖШС кеңсе ғимараты.

Комиссия төрағасы - Василий Алексеевич Мезенцев;

төрағаның орынбасары - Ирина Клавдиевна Свергунова;

хатшы - Светлана Владимировна Шаманаева;

комиссия мүшелері: Александр Федорович Баталин, Сергей Викторович Оськин.                        

              

         № 491 сайлау учаскесі

орналасқан жері: Тучковка ауылы, Мирная 2 көшесі,  Анапиннің жеке үйі.

Комиссия төрағасы - Байбол Баткалиұлы Байбусов;

          төрағаның орынбасары - Михаил Бимендеевич Анапин;

          хатшы - Елена Сергеевна Глухова;

          комиссия мүшелері:  Марина Сергеевна Горлова,   Татьяна Сергеевна Клям.

        

          № 492 сайлау учаскесі

          орналасқан жері: село  Черняев ауылы, Коненко 31 көшесі, Черняев ауылдық клубының ғимараты

Комиссия төрайымы - Ирина Витальевна Шаптур;

төрайымның орынбасары - Галина Николаевна Шаповалова;

хатшы -   Наталья Михайловна Барсукова;

комиссия мүшелері: Александр Викторович Морковский, Наталья Лаврентьевна Шаптур.

 

         № 493 сайлау учаскесі

орналасқан жері:  Степное ауылы ,Свердлова 3 көшесі,  Степной негізгі мектебінің ғимараты, т.28673.

Комиссия төрайымы - Галина Валерьевна Канаева;

төрайымның орынбасары - Светлана Алексеевна Липа;

хатшы - Наталья Васильевна Тараненко;

комиссия мүшелері: Мария Анатольевна Быкова, Ирина Александровна Павлова.    

    

         № 494 сайлау учаскесі

орналасқан жері: Люблин ауылы, Октябрьская 38 көшесі,  «Люблинка» ЖШС кеңсе ғимараты, т.96372.

 

Комиссия төрағасы - Антон Александрович Кислюк;

төрағаның орынбасары - Ирина Николаевна Шлома;

хатшы - Лариса Александровна Карпишина;

комиссия мүшелері:  Дарья Андреевна Андрейченко, Анжелика Николаевна Зайцева.                

         № 496 сайлау учаскесі

орналасқан жері:  Корнилов ауылы , Дорожная 20 көшесі, Корнилов ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, т.27214..

          Комиссия төрайымы - Жаннагүл Сағандыққызы Жайсанова;

          төрайымның орынбасары - Мария Цун Чи Слабуш;

          хатшы -  Светлана Викторовна Бурумбаева;

          комиссия мүшелері: Андрей Равильевич Альметьев, Геннадий Викторович Васин.

 

         № 498 сайлау учаскесі

            орналасқан жері : Симферополь ауылы , Центральная 7 көшесі, Симферополь ауылдық клубының ғимараты.

          Комиссия төрағасы - Татьяна Петровна Тиханская;

төрағаның орынбасары - Елена Михайловна Зыкова;

хатшы - Анна Андреевна Райс;

          комиссия мүшелері: Серік Жұмағалиұлы Мұрзағалиев,    Виктория Дмитриевна Темнова.

 

          № 499 сайлау учаскесі

          орналасқан жері: Амангелді ауылы, Целинная 32 көшесі , Амангелді ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, т.27814.

          Комиссия төрағасы - Евгения Юрьевна Букатич;

          төрағаның орынбасары - Ирина Ильшатовна Скиба;

          хатшы - Любовь Васильевна Островая;

          комиссия мүшелері: Сергей Тюлеханович Байтуха, Татьяна Николаевна Невойт.

 

          № 500 сайлау учаскесі

          орналасқан жері:  Қойбағар ауылы , Элеваторная 12 ауылы , Станционный орта мектебінің ғимараты, т.99221.

          Комиссия төрайымы - Светлана Викторовна Мантулина;

          төрайымның орынбасары - Татьяна Александровна Котляр;

          комиссия хатшысы - Людмила Исетовна Магамбекова;

          комиссия мүшелері: Светлана Анатольевна Антонова, Татьяна Антоновна Молдагалиева.

 

 

          № 501 сайлау учаскесі

          орналасқан жері: Целинный ауылы ,  Мира 4 көшесі, Целинный орта мектебінің ғимараты, т.98168.

          Комиссия төрайымы - Анжелика Владимировна Рахимжанова;

          төрайымның орынбасары - Василий Семёнович Шорохов;

          хатшы - Надежда Валерьевна Шабус;

          комиссия мүшелері: Наталья Михайловна Лисина,  Игорь Валентинович Федоров.                   

 

          № 502 сайлау учаскесі

          орналасқан жері Қарамырза ауылы, Центральная 12 көшесі , Қарамырза ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, т.97592.        

          Комиссия төрағасы - Александра Георгиевна Маличенко;

          төрағаның орынбасары - Роза Қоныспайқызы Какенова;

          хатшы - Светлана Григорьевна Масло;

          комиссия мүшелері: Арман Бауржанұлы Бермағамбетов, Айтбике Фагитовна Карабукина.     

 

          № 503 сайлау учаскесі

            орналасқан жері:  Кошевой ауылы, Набережная 1 көшесі, Кошев негізгі мектебінің ғимараты, т.96648.

          Комиссия төрайымы - Людмила Николаевна Меркулова;

          төрайымның орынбасары - Марина Владимировна Статкевич;

          хатшы - Баянсұлу Асхатқызы Сыздықова;

          комиссия мүшелері: Владимир Михайлович Зазерский, Ольга  Алексеевна Меркулова.                   

 

          № 505 сайлау учаскесі

          орналасқан жері Герцено ауылы, Пушкина 2 көшесі, Герценко негізгі мектебінің ғимараты, т.28866

         Комиссия төрағасы - Василий Константинович Пятин;

          төрағаның орынбасары - Алтынсары Балтабайқызы Мұстафина;

          хатшы - Гузел Ризақызы Фазлыева;

          комиссия мүшелері: Наталья Геннадьевна Колесник, КЛилия Владимировна раснокутская.              

      

         № 506 сайлау учаскесі

          орналасқан жері:    Братское ауылы , Новая 1 көшесі , медициналық пункт ғимараты, т.50096.

          Комиссия төрағасы - Сүйімбек Есімбекұлы Бекжігітов;

          төрағаның орынбасары – Людмила Анатольевна Еременко;

          хатшы - Светлана Бакеновна Карашева;

          комиссия мүшелері: Аймангүл Көзкенқызы Бекмағамбетова, Елена Анатольевна Нарихнюк.                 

  

       

 

  № 507 сайлау учаскесі

          орналасқан жері:  Ушаков ауылы, Ленина 19 көшесі, Ушаков негізгі мектебінің ғимараты, т.50347

          Комиссия төрайымы –Гүлбану Тәліпқызы Бердығұлова;

          төрайымның орынбасары - Вера Николаевна Полковникова;

          хатшы – Нурзипа Куштаевна Бивол;

          комиссия мүшелері: Бейсбаева Айткуль Сапарбековна, Биржанова Галина Юрьевна.              

        

          № 508 сайлау учаскесі

            орналасқан жері Заря ауылы , Ленина 26 ауылы, Заря бастауыш мектебінің ғимараты, т.50393.

          Комиссия төрайымы - Багиткуль Сагидолловна Дощанова;

          төрайымның орынбасары - Ирина Михайловна Шкутко;

          хатшы- Лидия Ивановна Козлова;

          комиссия мүшелері: Динаш Букенбаевна Дощанова,  Елена Александровна Назаренко.        

 

         № 509 сайлау учаскесі

            орналасқан жері:  Панфилов ауылы , Мира 17 көшесі, Панфилов бастауыш мектебінің ғимараты, т.50447.

         Комиссия төрайымы - Дзюбчук Наталья Владимировна;

          төрайымның орынбасары - Бутузова Надежда Петровна;

          хатшы - Михайлова Лидия Маулимьяновна;

          комиссия мүшелері: Любовь Ивановна Курятникова, Ольга Николаевна.Якунина

 

          № 510  сайлау учаскесі

            орналасқан жері: Жекекөл ауылы, Ленина 1 көшесі, Жекекөл бастауыш мектебінің ғимараты, т.50073.

          Комиссия төрағасы - Мирошников Иван Георгиевич;

          төрағаның орынбасары - Лукашонок Ольга Валерьевна;

          хатшы -  Богатых Кристина Валерьевна;

          комиссия мүшелері: Туматаев Гаппарбек Ергешевич, Шелкунов Эдуард Анатольевич.

 

          № 511 сайлау учаскесі

            орналасқан жері:  Теректі ауылы, Целинная 2 көшесі, Теректі негізгі мектебінің ғимараты, т.50052.

          Комиссия төрағасы - Арман Қабидоллаұлы Ержанов;

          төрағаның орынбасары - Баймұқан Жанакович Төлегенов;

          хатшы - Ержанова Мерует Игиликовна;

          комиссия мүшелері: Курманалина Елена Владимировна, Шагиртаева Мадина Сериковна.

 

         № 513 сайлау учаскесі

            орналасқан жері: Октябрь ауылы, Парковая 4 көшесі,  балалар мен жасөспірімдер шығармашылық үйінің ғимараты, т.91534.

          Комиссия төрайымы - Гурованова Татьяна Авеловна;

          төрайымның орынбасары - Райхан Серікбайқызы Мұхаметжанова;

          хатшы - Курмашева Дарина Батырхановна;

          комиссия мүшелері: Бигашева Галия Умирзаковна, Божко Елизавета Степановна, Олесова Ольга Владимировна,       Петренко Марина Леонидовна.

 

         № 514 сайлау учаскесі

            орналасқан жері : Шолақашы ауылы, Ковыльная 1 көшеі, Шолақашы орта мектебінің ғимараты. т.93474.

         Комиссия төрағасы - Серік Калиұлы Сеитов;

          төрағаның орынбасары - Кунай Сугуровна Казиева;

          хатшы  - Ляззат Шавалиевна Турлубекова;

          комиссия мүшелері: Айтпаева Ляззат Сакаровна, Ахметова Гульнара Молдалимовна, Кунусбаева Жанагул Батталовна,   Муктубаева Махаббат Касымхановна.

 

          № 515 сайлау учаскесі

          орналасқан жері:  Жаныспай ауылы, Титова 4 көшесі, Жаныспай негізгі мектебінің ғимараты, т.28307.

         Комиссия төрағасы - Бахытжан Исенғалиұлы Төлепов;

          төрағаның орынбасары - Ақбола Саисовна Тюлюпова;

          хатшы - Наталья Фёдоровна Носова;

          комиссия мүшелері: Динара Дулатовна Буженова,  Гульжан Айтпаевна Байкиджанова.           

     

          № 516 сайлау учаскесі

          орналасқан жері Прогресс ауылы , Школьная 1 көшесі,  Прогресс негізгі мектебінің ғимараты

          Комиссия төрағасы - Ансаган Муратовна Черунова,

          төрағаның орынбасары - Шахбос Шоазимович Халметов;

          хатшы - Светлана Леонидовна Полуженкова;

          комиссия мүшелері: Виктор Алексеевич Жеребцов, Галина Владимировна Паршакова.               

             

    

   

 

№ 517 сайлау учаскесі

          орналасқан жері: Железнодорожный ауылы , Воронежская 16 көшесі,  Железнодорожный ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, т.92765.

          Комиссия төрағасы - Фёдор Валентинович Башков;

          төрағаның орынбасары - Екатерина Анатольевна Щербакова;

          хатшы - Сауле Болаткызы Байбусинова;

          комиссия мүшелері: Мария Ивановна Аверина, Асқар Жомартұлы Байдельдинов, Ирина Михайловна Гордеева, Карпенко Светлана Александровна

      

           № 518 сайлау учаскесі

          орналасқан жері:  Айдарлы ауылы, Советская 16 көшесі, Айдарлы орта мектебінің ғимараты, т.28993.

          Комиссия төрайымы - Инга Петровна Савосюк;

          төрайымның орынбасары - Елена Борисовна Барбанягра;

          хатшы - Лариса Валерьевна Гринцевич;

          комиссия мүшелері: Светлана Александровна Антонова,  Чулпан Рафитовна Мирзаянова.          

 

          № 519 сайлау учаскесі

 

          орналасқан жері: – Дружба ауылы, Школьная 7 көшесі, Дружба бастауыш мектебінің ғимараты, т.28713

          Комиссия төрайымы - Гүлжан Дәулетбайқызы Қарабаленова,

          төрайымның орынбасары - Любовь Ивановна Кузнецова;

          хатшы - Ольга Васильевна Пополитова;

          комиссия мүшелері: Елена Анатольевна Даулбаева Салтанат Зайнилғабиденқызы Мұхамедрахимова.           

 

         № 520 сайлау учаскесі

            орналасқан жері: Қарасу.а А.Исакова 86 көшесі, мемлекеттік тілде оқытатын Қарасу негізгі мектебінің ғимараты, т.21437.

          Комиссия төрағасы - Нұржан Нариманжанұлы Қанапин;

          төрағаның орынбасары - Алексей Алексеевич Курманов;

          хатшы - Самир Бейбітұлы Мұхамеджанов;

          комиссия мүшелері: Жанабай Алибекұлы Ахметов, Ильяс Кайыржанұлы Балабеков, Жанатай Константинович Мамаев,  Аягөз Қасымқызы Махметова.         

 

          № 522 сайлау учаскесі

            орналасқан жері:  Карасу ауылы , А.Исакова 64 көшесі, «Достық» аудандық мәдениет үйінің ғимараты, т.21902.

          Комиссия төрағасы - Сабыржан Белгібайұлы Тасиков;

          төрағаның орынбасары - Асия Джаушовна Искакова;

          хатшы - Жамал Асимбековна Чункевская ;

          комиссия мүшелері: Юлия Владимировна Кобекова, Нұртай Жүсіпұлы Нокушев, Гүлнар Серікқызы Нұртаева, Татьяна Николаевна Чебан.    

   

         № 523 сайлау учаскесі

          орналасқан жері Восток ауылы , Гагарина 6 көшесі, «Восток» мәдени-спорт орталығының ғимаратыт.93448.

          Комиссия төрағасы –Тукманов Жангелді Такилович;

          төрағаның орынбасары - Нарзия Тайкенқызы Сатаева;

          хатшы -    Канат Дүйсекейұлы Едігенов;

          комиссия мүшелері:  Жанар Адыгаевна Куламбаева,   Надежда Владимировна Малиновская.       

 

Дауыс беру 2019 жылғы 9 маусымда                              сағат 07.00 бастап 20.00 дейін өтеді. 

 

 

Қарасу аудандық сайлау

комиссиясының төрайымы                                                                  Р. Төлегенова

 

 







   ҚАЗАҚСТАН  РЕСПУБЛИКАСЫ

  ҚАРАСУ АУДАНДЫҚ

САЙЛАУ КОМИССИЯСЫ

   

 

 

 

 

 

РЕСПУБЛИКА КАЗАХСТАН

КАРАСУСКАЯ РАЙОННАЯ

ИЗБИРАТЕЛЬНАЯ КОМИССИЯ

 

        ҚАУЛЫ

ПОСТАНОВЛЕНИЕ

 

  Қарасу а.                                         №8                               2019 жылы 15 наурыз
  Қарасу ауданы  Новопавлов  ауылы әкімінің сайлауын
2019 жылғы 26 сәуірге  тағайындау туралы

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Қазақстан Республикасы Заңының 36-1 бабы 10-тармағы, 2-тармағы 1) тармақшасына сәйкес,   Қарасу ауданы Новопавлов  ауылы  әкімінің өкілеттілік мерзімі                  өтуіне байланысты  Қарасу аудандық  сайлау  комиссиясы  қаулы етеді:

1. Қарасу ауданы Новопавлов  ауылы  әкімінің сайлауы                         2019 жылғы  26  сәуірге  тағайындалсын.

2. Мына мерзімдер белгіленсін:

1) әкімдікке кандидаттарды 2019 жылғы 27 наурыз мен 31 наурыз аралығында ұсыну;

2) әкімдікке кандидаттарды  2019 жылғы 27 наурыз мен 10 сәуір  аралығында тіркеу.

3. Қарасу ауданының Новопавлов ауылы  әкімінің                          сайлауын дайындау мен өткізу жөніндегі негізгі  іс-шаралардың  Күнтізбелік  жоспары  бекітілсін.

4. Сайлау іс-шаралары «Қазақстан Республикасындағы сайлау                   туралы» Конституциялық Заңына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы                     23 қаңтардағы № 148-ІІ Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес өткізілсін.

5. Осы қаулы Қарасу ауданының әкіміне, Қарасу аудандық мәслихатының хатшысына жіберілсін.

6.  Осы қаулы «Қарасу өңірі» аудандық газетінде жариялансын.

 

 

    Аудандық сайлау

комиссиясының төрайымы                                              Р. Төлегенова

 

Комиссияның хатшысы                                           Ю. Рогозик



 




«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 13-бабына сәйкес аудандық сайлау комиссиясының құрамын жариялаймыз

 

         Қарасу аудандық сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан жері: Қарасу а., А.Исақов к-сі 73, аудан әкімі аппаратының ғимараты, т.21256

Төрайым – Төлегенова Разиха Мертнайқызы

Төрайымның орынбасары – Едігенов Айдос Дүйсембіұлы;

Хатшы – Рогозик Юлия Николаевна;

Комиссия мүшелері:   Иванова Наталья Владимировна, Қазиев Асхат Архатұлы, Манькевич Наталья Николаевна,  Шенберг Светлана Ивановна.

                  Аудандық сайлау

комиссияның төрайымы                                                            Р. Төлегенова 






Новопавлов ауылы                                                         2019 жылғы 15 наурыз

 

ХАБАРЛАНДЫРУ

2019 жылғы 27  наурызда сағат 15.00-де  Новопавлов  ауылындағы ауылдық Мәдениет үйінде Новопавлов ауылының жергілікті қоғамдастық жиналысы келесі сұрақ бойынша өтеді:

Күн тәртібі:

Новопавлов ауылының әкімі лауазымына кандидаттарды Қарасу ауданы әкімінің жергілікті қоғамдастық жиналысымен келісуі.





 Новопавлов ауылы  әкімінің лауазымына кандидаттарды қарау жөнінде Қарасу ауданының әкімімен жергілікті қоғамдастықтың жиналысымен келісу өткізу

КЕСТЕСІ

 

Ауылдар, ауылдық округтер атауы

Кеңестерді өткізу орны

Күні

Уақыты

Новопавлов  ауылы

ауылдық Мәдениет үйі

27 наурыз

2019 жыл

15.00

 




Қарасу аудандық сайлау комиссияның

хабары

            2019 жылғы 4 наурызда Қарасу аудандық мәслихаты депутаттар-таңдаушылардың   отырысында   Қарасу   ауданының  Павлов ауылы  әкімі  4 жылға жасырын дауыс берумен сайланды.

            Қарасу аудандық сайлау комиссиясы сайлаудың анықталған қорытындылары және сайланған әкімді сайлау туралы мағлұматты хабарлайды.

            Таңдаушылардың барлығы – 13.

            Таңдаушылардың   отырысында   қатысқандардың  9-дан  дауыс  беруде                           9 қатысты.

            Әкімінің 1 сайланатын лауазымдарына 2 кандидат дауысқа түсті.

Павлов ауылы   әкіміне  кандидаттар үшін мынадай дауыс саны берілді:

            Иманбеков Сайлау Рүстемұлы  - 8,  Салкенов Руслан Аяшұлы  - 1.

Жарамсыз бюллетендер - 0.

Ильичев ауылдық округі әкімі болып сайланды және тіркелді Иманбеков Сайлау Рүстемұлы, 1970 жылы туған, уақытша жұмыс істемейтін, қазақ,  Қарасу ауданы  Павлов  ауылында тұрады.

               Қарасу аудандық сайлау

комиссиясының төрайымы                                                       Р. Төлегенова










Қарасу аудандық аумақтық сайлау комиссиясының хабарлауы

 

Қарасу ауданының Павлов ауылының әкіміне мыналар кандидаттар  аудандық  сайлау комиссиясының шешімімен  тіркелді:

- Иманбеков Сайлау Рүстемұлы, 1970 жылы туған, қазақ, Павлов ауылының әкімі, Қарасу  ауданы  Павлов  ауылында  тұрады;

- Салкенов Руслан Аяшұлы, 1984 жылы туған, қазақ, «Қарасу ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі» ММ бас маманы,  Қарасу  ауданы  Восток  ауылында  тұрады.

        

 

         Комиссия  төрайымы                                                        Р. Төлегенова

 






Павлов ауылы                                                        2019 жылғы 21 қаңтар

 

ХАБАРЛАНДЫРУ

2019 жылғы 31 қаңтарда сағат 15.00-де  Павлов  ауылындағы Павлов орта мектебі ғимаратының акт залында Павлов ауылының жергілікті қоғамдастық жиналысы келесі сұрақ бойынша өтеді:

Күн тәртібі:

Павлов ауылының әкімі лауазымына кандидаттарды Қарасу ауданы әкімінің жергілікті қоғамдастық жиналысымен келісуі.





«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 13-бабына сәйкес аудандық сайлау комиссиясының құрамын жариялаймыз

 

         Қарасу аудандық сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан жері: Қарасу а., А.Исақов к-сі 73, аудан әкімі аппаратының ғимараты, т.21366

Төрайым – Төлегенова Разиха Мертнайқызы

Төрайымның орынбасары – Едігенов Айдос Дүйсембіұлы;

Хатшы – Рогозик Юлия Николаевна;

Комиссия мүшелері:   Иванова Наталья Владимировна, Қазиев Асхат Архатұлы, Манькевич Наталья Николаевна,  Шенберг Светлана Ивановна.

                  Аудандық сайлау

комиссияның төрайымы                                                            Р. Төлегенова

 

 

 

 

 

 

                

ҚАУЛЫ

ПОСТАНОВЛЕНИЕ

 

Қарасу а.                                       №      4                        2019 жылы 21 қаңтар

 

 

Қарасу ауданы  Павлов  ауылы

әкімінің сайлауын 2019 жылғы  4 наурызға  тағайындау туралы

 

 

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Қазақстан Республикасы Заңының 36-1 бабы 10-тармағы, 2-тармағы 1) тармақшасына сәйкес,   Қарасу ауданы Павлов  ауылы әкімінің өкілеттілік мерзімі  өтуіне байланысты  Қарасу аудандық  сайлау  комиссиясы  қаулы етеді:

1. Қарасу ауданы Павлов  ауылы әкімінің сайлауы  2019 жылғы  4  наурызға  тағайындалсын.

2. Мына мерзімдер белгіленсін:

1) әкімдікке кандидаттарды 2019 жылғы 2 ақпан мен 6 ақпан аралығында ұсыну;

2) әкімдікке кандидаттарды 2019 жылғы 2 ақпан мен 16 ақпан  аралығында тіркеу.

3. Қарасу ауданының Павлов ауылы әкімінің   сайлауын дайындау мен өткізу жөніндегі негізгі  іс-шаралардың  Күнтізбелік  жоспары  бекітілсін.

4. Сайлау іс-шаралары «Қазақстан Республикасындағы сайлау                   туралы» Конституциялық Заңына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы                     23 қаңтардағы № 148-ІІ Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес өткізілсін.

5. Осы қаулы Қарасу ауданының әкіміне, Қарасу аудандық мәслихатының хатшысына жіберілсін.

6.  Осы қаулы «Қарасу өңірі» аудандық газетінде жариялансын.

 

    Аудандық сайлау

комиссиясының төрайымы                                              Р. Төлегенова

 

 

хат жіберу